Моят блог, моите мисли, моето мнение.
Шотландско село в Средновековието, събрал селския мъдрец селяните и им казва:
- Имам две лоши новини. Първо, нашият лорд възстанови правото на Първата нощ.
- Е за какво му е, нали е обратен?
- А това е втората лоша новина!
За Бога, братя, коментирайте!
Няма коментари:
Публикуване на коментар
За Бога, братя, коментирайте!