Когато се съберем с Каюс и Отилия пада голямо освинване. Иначе пазим диети, хранителни режими, това не ядем, онова не ядем, обаче с тия двамата няма лабаво. И много се пие де, но за това друг път.
 |
| Мамалига с настърган кашкавал. Няма нищо общо с качамака, който правеха едно време мама и комшийките |
Специално за храната в Румъния няма да се разпростирам надълго и нашироко, първо защото блогът ми не е кулинарен, второ не сме яли нещо кой знае какво засукано и трето - не става въпрос за нещо, което да го нямаме и у нас.
Но пък има няколко неща, които искам да споделя тук:
 |
Домашен кашквал, който се продава масово в Румъния. Виждате няколко вида кашкавал, меда на заден план е отделно. |
 |
Вайс вюрст с мармалад, от сватбата на Отилия и Каюс. Тъй като в Банат живеят много етнически немци нормално е и храната да бъде в немски (в случая баварски) стил. |
 |
На сутринта ни поднесоха супа от остатъците от храната от сватбата (основно месото). Трябва да си призная, че по-вкусна супа не съм ял! |
 |
| Месото беше с гарнитура от зеле, естествено в баварски стил - беше сладко. |
 |
| А това беше някаква супа, аха да е като шкембе, ама не съвсем. |
 |
| Свински ребра, ядохме ги в един ресторант до замъка Корвин |
 |
| Пак павилион за фермерско сирене, този път в Сибиу |
 |
| И скара ядат румънците, не е като да не я обичат |
 |
| И пак сирене в Сибиу |
 |
| Една доста странна на вкус бира, полска, с вкус на малина |
 |
А това беше вечеря в Бран, градът на Дракула - шарено месце с чипс. Вкусно и калорично. Повече ми хареса поднасянето на дървена дъска. |
 |
| Десертът в същия ресторант, щрудел - беше много вкусен. |
 |
Бобена супа, с парчета наденица в нея. Не сме единствените на Балканите, открили комбинацията на боб с наденица, но в супа я виждам за пръв път |
 |
Вино от Отел. Не е кой знае какво, но е ароматно и цветът му е особен. Дядо държеше един ред отел за аромат във виното, но тия тук направо си правят вино от него. |
 |
И една от изненадите от последното ни гостуване - пак мамалига, ама с кашкавал, сметана, пръжки и парчета наденица. Уникално вкусно, на пък пада много тежко в стомаха и надува много яко |
 |
| Една от най-големите екзотики, които съм ял въобще - бургер като бургер, но месото е от зубър. |
Няма коментари:
Публикуване на коментар
За Бога, братя, коментирайте!